O nás

Ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Dovoľte, aby sme sa  vám stručne predstavili. Sme firma rodinného typu.

Svadobnému videu a foto službám sa venujeme od roku 1993. Za tento čas sme naberali skúsenosti a postrehy od mnohých svadobných párov a snažíme sa tieto poznatky ďalej zúročovať.

Okrem svadieb filmujeme a fotografujeme aj rôzne rodinné oslavy alebo náboženské slávnosti vo farnostiach (prvé sväté prijímania, birmovky a pod.), alebo aj kultúrne a folklórne slávnosti vo vašej obci či meste.

Naša filmová tvorba je širšia. Keďže pracujeme aj vo svete médií, tvoríme dokumentárne filmy, príspevky pre spravodajstvo do regionálnych i nadregionálnych televízii, taktiež sa venujeme tvorbe diskusných relácii.

Snažíme sa byť univerzálni filmári, nakoľko sa snažíme zachytiť najdôležitejšie momenty tak, aby raz mali historickú hodnotu a zachytili tak spomienky čo najautentickejšie.

S históriou záznamov pracujeme aj tak, že vieme vaše staré záznamy na rôznych analógových nosičoch (8 mm filmy, VHS – kazety, VIDEO 8 a pod.)  zdigitalizovať do vami požadovaného formátu (napr. DVD, MP4) .

Bližšie o našej ponuke, ako aj technickom zabezpečení sa dočítate v jednotlivých častiach, ktorá vás zaujíma najviac, či už sa jedná o svadby, rodinné oslavy, farské slávnosti, spravodajstvo a pod.